Novinky ze světa AKCENTu

Nový začátek pro Akcent College v roce 2021

Publikováno 12.01.2021

Vážené studentky, Vážení studenti, Vážení absolventi,

před osmi měsíci byla Akcent College nucena pod tlakem pandemické situace COVID-19 utlumit svou činnost. Na konci každého tunelu však může být světlo: britská univerzita v Praze, Prague College, se rozhodla v našem započatém projektu pokračovat a Akcent College převzít.

V současné době probíhá reakreditační proces programu Akcent College Národním akreditačním úřadem. Úspěšný reakreditační proces společně s převzetím AC vysokou školou Prague College umožní na podzim 2021, tedy s akademickým rokem 2021/22, činnost AC obnovit. Do učeben se tak budou moci vrátit nejen studenti Akcent College, ale i většina jejich učitelů, kteří program spoluvytvářeli a na výuce studijního programu Angličtina jako cizí jazyk se v posledních letech podíleli. Akademický rok 2021/22 se tak stane novým začátkem, který naváže na devět absolventských let a umožní, aby se nadále rozšiřovaly řady absolventů, kteří na Akcent College získali titul Bc.

Věřím, že ve své mysli jste zůstali své Alma mater věrni a tato zpráva Vás tak potěší. S přáním všeho nejlepšího do roku 2021

Doc. PhDr. Zdeněk Starý, CSc.

Rektor
Akcent College