Novinky ze světa AKCENTu

Otevíráme přijímací řízení ke studiu v akademickém roce 2021/2022

Publikováno 07.05.2021

Vážené studentky, Vážení studenti, Vážení zájemci o studium,


s potěšením Vám oznamujeme, že Národní akreditační úřad schválil naši žádost o prodloužení akreditace bakalářského programu Specializace v pedagogice: výuka cizích jazyků ve specializaci Angličtina jako cizí jazyk. Máme velkou radost, že můžeme výuku v tomto programu po jednoroční přestávce obnovit a v podzimním semestru 2021 přivítat v prostorách sesterské vysoké školy Prague College nové i bývalé studenty. Společně s bakalářským programem otevíráme také program akreditovaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ a SŠ: cizí jazyk


Při dostatečném počtu zájemců chceme v podzimním semestru 2021 obnovit výuku i ve třetím ročníku studijního programu Angličtina jako cizí jazyk. V případě, že máte zájem o pokračování v bakalářském studiu a rádi byste s námi probrali, zda je to ve Vašem případě možné, obraťte se na nás co nejdříve. 


Přijímací řízení do obou uvedených programů bylo spuštěno tento týden. Pokud byste se rádi přihlásili do studia, napište nám a my Vám obratem zašleme elektronickou přihlášku.


Studentům, kteří v minulosti studovali na Akcent College ve výše uvedeném bakalářském programu, garantujeme stejnou výši školného i v akademickém roce 2021/2022. Školné v programu Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ a SŠ: cizí jazyk zůstává pro akademický rok 2021/2022 stejné jako v minulých letech. Pro zájemce o studium v 1. ročníku bakalářského programu Angličtina jako cizí jazyk jsme připravili mimořádné studijní granty a stipendia. Podrobnější informace o školném, studijních grantech a stipendiích v bakalářském programu najdete přehledně zde.


Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně přihlašovacího procesu, studia či školného, spojte se s námi prosím. Rádi poskytneme doplňující informace prostřednictvím emailu nebo na telefonním čísle uvedeném zde na webu.


Za Akcent College


Anna Rosenová